Pamětní medaile a ražby ze zajímavých lokalit v ČR

Miss princess of the world

MISS PRINCESS OF THE WORLD je oficiální název mezinárodní soutěže v dívčí kráse a komunikačních dovednostech, určené dívkám ve věku 16 -26 let. Cílem soutěže je sjednotit klání nejnižší ženské věkové kategorie. Zkušenosti z této akce a zájem spolupracujících organizátorů z celého světa ukázaly životaschopnost tohoto projektu. Pestrost disciplín (od zajímavých vystoupení, promenád až po mobilní komunikaci s internetem) v souladu s postupným hostingem finále soutěže v různých zemích světa, vykazuje všechny předpoklady k oslovení mládeže celého světa. Akce není kopií soutěží, v nichž rozhodujícími parametry jsou jen míry a váhy, hodnotí se i komunikační dovednosti, vtip a přirozený dívčí šarm.

Propozice soutěže
Dívky musí být svobodné, bezdětné, vysoké min. 170 cm, musí mít státní příslušnost a trvalý pobyt v zemi, za kterou se hlásí, měly by komunikovat v anglickém jazyce, ovládat PC a internet, a nebyly finalistkami minulých ročníků. Do soutěže lze přihlásit vždy 1 dívku a jednu náhradnici z každé země.

Disciplíny soutěže
Soutěžící dívky prochází těmito disciplínami:
• Představení, rozhovor – krátké představení dívky nebo odpovědi na otázky v jednom světovém, nejlépe anglickém jazyce
• Volný program či herecká etuda – připravený minutový vstup z jakékoliv oblasti činnosti dívky, případně humorná parodie či scénka
• Mobilní komunikace – PC a internet, komunikační prostředek a zdroj informací
• Vzhled, promenáda – promenáda v plavkách a šatech módního návrháře